TELEOPIEKA W INTEGRUM!

Teleopieka stanowi uzupełnienie opieki domowej lub może być świadczona samodzielnie.

Opieka zdalna sprawowana jest w sposób ciągły 24 h / 7 dni w tygodniu.

Podopieczny zostaje wyposażony w zestaw teleopieki:

Terminal plus opaska lub wisiorek z przyciskiem SOS.W terminalu zaprogramujemy numery telefonów osób ze „społecznej sieci opieki” tzn. członków rodziny , sąsiada , opiekunki  oraz Centrum Teleopieki.

Gdy Wasz Bliski źle się poczuje , ale również w przypadku próby włamanie , pożaru czy innego zdarzenia zagrażającemu życiu lub  bezpieczeństwu , wystarczy że podopieczny naciśnie przycisk SOS na opasce a zostanie natychmiast uruchomiana akcja: zostaną do osób z sieci społecznej wysłane sms-y oraz zostaną nawiązane połączenia głosowe .Jeśli osoby z sieci społecznej nie będą mogły odebrać telefonu zostanie nawiązane połączenie z Centrum Alarmowym czuwającym 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Po zidentyfikowaniu zagrożenia zostaną zawiadomione odpowiednie służby(pogotowie , policja, straż pożarna).Jeśli nie ma odzewu ze strony podopiecznego, zostaje wezwane pogotowie i powiadomiony najbliższy sąsiad.

Terminal działa jako zestaw głośnomówiący  , nie wymaga żadnej akcji oprócz wciśnięcia przycisku SOS , zasięg pozwala na uruchomienie terminala z każdego pomieszczenia w domu. Bateria w opasce wystarcza na ok. 2 lata działania , opaska jest wodoodporna , można jej używać w wannie i pod prysznicem. Dostępna jest opaska z detektorem upadku wysyłająca sygnał SOS automatycznie w przypadku upadku podopiecznego.

Terminale można podłączyć do bezprzewodowych sensorów aktywujących alarmy:

czujniki gazu , czadu , wycieku wody ,itp.

INTEGRUM

GODZINY OTWARCIA

07:00 - 14:30

EMAIL

biuro@opiekaintegrum.pl

TELEFON

572 640 629
572 640 630

LOKALIZACJA

UL.GIMNAZJALNA 41B
( BUDYNEK SZPITALA )

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

OPIEKAINTEGRUM/FORMULARZ